Dni otwarte firmy - Buddom-Polska

DNI OTWARTE FIRMY

Wszystkich zainteresowanych naszą technologią, oraz współpracą z naszą firmą, zapraszamy na spotkania w naszej siedzibie, podczas dni otwartych. Głównym celem tych spotkań jest wprowadzenie w tematy konkretnych rozwiązań,  naszej technologii oraz zaznajomienie się z koncepcją budowanych przez nas domów. Odpowiemy również na wszelakie  nurtujące Państwa pytania. W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji aby przybliżyć i przedyskutować, wszystkie zagadnienia związane z budową domu. Dla firm zainteresowanych budową w naszej technologii, organizujemy również spotkania szkoleniowo-praktyczne. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału na naszych spotkaniach to zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenia znajdującego się pod tekstem, z podaniem danych adresowych i numeru telefonu.

Przykładowe tematy naszych spotkań.

Czy wiesz że, aby uzyskać współczynnik k=W/m2K dla domu energooszczędnego, należałoby zastosować warstwę styropianu o grubości 20 cm, lub ścianę z cegły dziurawki o grubości 90 cm, lub ścianę z betonu o grubości 1100 cm. Jak sami Państwo widzicie, nawet najlepsza  cegła czy pustak ceramiczny nie gwarantuje odpowiedniej dla budynku izolacji. Prawo budowlane jak i normy które obowiązują w naszym kraju są przestarzałe, przez co narażają budujących na wysokie koszty za energię. Dla porównania podam że normy budowlane obowiązujące w naszym kraju zostały wprowadzone przez inne kraje już na początku lat 80-tych(Szwecja) czy połowie lat 90-tych(Niemcy).

Ludzkość szuka energii pod ziemią, czy to w postaci węgla czy ropy, której spalanie powoduje niszczenie warstwy ozonowej. Tymczasem to słońce jest największym dostawcą energii na ziemi z której nie potrafimy optymalnie korzystać. Słońce świecąc, codziennie emituje energię o mocy 1353 W na m2. Cała energia która trafia naszą planetę, jest w stanie pokryć całkowite światowe zapotrzebowanie i to 10 000-krotnie


Zapraszamy.

115345 odsłon