W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania na każdą kieszeń, dlatego też podzieliliśmy ją na trzy grupy które różnią się od siebie, stopniem zaawansowanych prac i materiałów, technologii a także wyposażeniem.


EKO To oferta podstawowa w której ograniczamy się do prac podstawowych, czyli płyta fundamentowa klimatyczna z izolacją 20cm, konstrukcja budynku, ściany z izolacją ścian 20cm wykończone na zewnątrz siatką i klejem, stolarka  okienna, drzwi główne Gerda plus TT, konstrukcja dachu wraz z izolacją 20cm, pokrycie dachu, strop, przyłącza wodn-kanalizacyjne w płycie budynku. Dodatkowo możliwe jest wykupienie pakietów wykończeniowych.


STANDARD To oferta główna, gdzie ilość izolacji została podwyższona w całym budynku do 30cm, dodatkowo w płycie fundamentowej zabudowana jest instalacja ogrzewania podłogowego(możliwość zainstalowania kanałów  wentylacyjnych w formie grzejnika gruntowego w płycie), elewacja zewnętrzna w formie tynku mineralnego, schody sosnowe na piętro budynku, ścianki działowe, instalacja elektryczna w stopniu podstawowym(puszki i peszle na kable), wyprowadzona instalacja wodn-kanalizacyjne pod punkty zgodnie z projektem, dodatkowy rozdzielacz ogrzewania na piętrze, parapety wewn i zewn, instalacja do podgrzewania wody w lecie. Dodatkowo możliwe jest wykupienie pakietów wentylacji, instalacji ogrzewania, wykończeniowych.

LUXTo oferta dla klientów wymagających którzy pragną aby budynek został wykonany pod klucz zgodnie z ich życzeniami i wskazówkami, zagospodarowania gruntem, a także rozwiązaniami technologicznymi, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb. Standard tego typu oferty dostosowujemy do możliwości finansowych naszych klientów.


Istnieje również możliwość realizacji projektów nietypowych, jak np. baseny, domki letniskowe, garaże czy obiekty użytkowe dla firm. Zaletą naszej technologii oprócz 50% niższych kosztów w porównaniu do budowy tradycyjnej jest niskie zapotrzebowanie na energię, szybki czas budowy, ciekawe rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne,  możliwość szybkiej adaptacji budynku do nowych wyzwań, wysoka żywotność naszych budynków. W przypadku jeśli zdecydują się Państwo budować w naszej technologii bez udziału naszej firmy, zapraszamy do zakupu pakietu technologicznego co pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko na finansach, ale również jasno i klarownie wytyczyć kierunek kolejnych etapów budowy.


Zapraszamy

115344 odsłon